Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Rekonštrukcia strechy rodinného domu

Máte záujem o profesionálnu a spoľahlivú rekonštrukciu strechy rodinného domu v Bratislave a okolí? Neváhajte a obráťte sa na nás. My vám totiž zaručíme skutočnú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme výhradne s overenými, zodpovednými a skúsenými dodávateľmi zameranými aj na rekonštrukciu strechy rodinného domu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Rekonštrukcia strechy rodinného domu v Bratislave a okolí musí byť vykonaná pod vedením skutočného odborníka, pretože jej podcenenie môže vyústiť do veľmi negatívnych následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Rekonštrukcia strechy rodinného domu v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu, ktorú svojim zákazníkom ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj zateplenie či izoláciu strechy, ale aj služby murára, elektrikára a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Rekonštrukcia strechy rodinného domu SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli o situácii, že si niekto objednal napríklad rekonštrukciu strechy rodinného domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola už na prvý pohľad vykonaná neodborne, resp. sa vôbec nedokončila a jej realizátor viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Takýto scenár u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za rekonštrukciu strechy rodinného domu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho skúseného a cenovo dostupného na rekonštrukciu strechy rodinného domu v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 20 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam