Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Rekonštrukcia rovnej strechy

Hľadáte spoľahlivého profesionála na rekonštrukciu rovnej strechy v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za rozumnú cenu. Spolupracujeme výhradne s overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na rekonštrukciu plochej strechy, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Rekonštrukcia rovnej strechy v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť vykonaná dôsledne, pretože akékoľvek pochybenie môže vyústiť do zbytočných problémov a komplikácií. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Rekonštrukcia plochej strechy v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu v našom portfóliu. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade rekonštrukcie strechy, zateplenia strechy a mnohých iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Rekonštrukcia rovnej strechy Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa vám už dostal do uší príbeh, ako si niekto objednal napríklad rekonštrukciu rovnej strechy v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná mimoriadne neodborne alebo sa nakoniec ani nedokončila a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte výber profesionála, ktorý vám zrealizuje rekonštrukciu plochej strechy v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých, skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na rekonštrukciu rovnej strechy v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 24 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam