Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Rekonštrukcia kúpeľne (na kľúč)

Máte záujem o spoľahlivú rekonštrukciu kúpeľne v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorí sa špecializujú okrem iného aj na rekonštrukciu kúpeľne v paneláku, resp. akúkoľvek rekonštrukciu kúpeľne na kľúč v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Rekonštrukcia kúpeľne (na kľúč) v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zrealizovaná na profesionálnej úrovni, pretože jej odfláknutie môže vyústiť do negatívnych dôsledkov. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Rekonštrukcia kúpeľne v paneláku v Bratislave a okolí (ale aj v rodinnom dome) predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré v našej ponuke nájdete. V rámci rekonštrukcií vám ponúkame napríklad aj rekonštrukcie starých domov, rekonštrukciu kuchyne a mnoho ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  rekonštrukcia kúpeľne Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa vám už dostal do uší príbeh, ako si niekto objednal napríklad rekonštrukciu kúpeľne v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vyslovene odfláknutá alebo ju realizátor ani nedokončil a už viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Takýto scenár u nás zaručene nenastane. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedať za rekonštrukciu kúpeľne v paneláku, resp. akúkoľvek rekonštrukciu kúpeľne na kľúč v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo dostupného odborníka na rekonštrukciu kúpeľne v paneláku či dome v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 33 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam