Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Prerábka 1 izbového bytu

Máte záujem o profesionálnu prerábku 1 izbového bytu v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na rekonštrukciu 1 izbového bytu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Rekonštrukcia jednoizbového bytu v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná naozaj poctivo a precízne, pretože jej prípadné odfláknutie môže mať naozaj negatívne dôsledky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Okrem prerábky jednoizbového bytu v Bratislave a okolí zabezpečujeme aj rekonštrukcie 2 izbového bytu, rekonštrukcie 3 izbového bytu, rekonštrukciu domu a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  prerábka 1-izbového bytu Bratislava SpokojnýDomov

  Poznáte príbehy o tom, ako si niekto objednal napríklad prerábku 1 izbového bytu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola už na prvý pohľad odfláknutá, resp. sa ani nedokončila a realizátor tejto prerábky viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Toto vám u nás zaručene nehrozí. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude zodpovedať za rekonštrukciu 1 izbového bytu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného profesionála na rekonštrukciu jednoizbového bytu v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 22 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam