Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Preprava tovaru

Hľadáte niekoho spoľahlivého na prepravu tovaru v Bratislave a okolí (ale aj prepravu na Slovensko alebo do zahraničia v rámci EÚ)? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. Zaručíme vám vysokú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi orientujúcimi sa okrem iného aj na prepravu tovaru do zahraničia, resp. prepravu tovaru do 3,5t, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Preprava tovaru na Slovensku, resp. preprava tovaru do zahraničia musí byť zorganizovaná, ako aj vykonaná na profesionálnej úrovni, pretože akékoľvek podcenenie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Preprava tovaru v Bratislave, ale aj preprava na Slovensko či do zahraničia v rámci celej EÚ predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré ponúkame. Naše portfólio obsahuje napríklad aj nákladné taxi, medzinárodné sťahovanie a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  preprava tovaru Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad prepravu na Slovensko zo zahraničia (ale aj v inej oblasti či meste), ktorú realizátor vykonal neodborne alebo ju vôbec nedokončil a viac už nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Takáto situácia vám u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte voľbu toho, kto bude zodpovedný za prepravu tovaru do 3,5t, resp. prepravu tovaru na Slovensku či prepravu tovaru do zahraničia a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete profesionálnu a cenovo dostupnú prepravu tovaru v Bratislave a okolí, ale aj prepravu tovaru na Slovensku či v rámci celej EÚ, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam