Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Predĺženie strechy domu

Máte záujem o odborné a spoľahlivé predĺženie strechy v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme kvalitné služby za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne s overenými, zodpovednými a skúsenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na predĺženie strechy domu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Predĺženie strechy v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonané na profesionálnej úrovni, pretože akékoľvek pochybenie môže vyústiť do neželaných problémov. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Predĺženie strechy domu v Bratislave a okolí nepredstavuje to jediné, čo v našej ponuke nájdete. Ponúkame vám napríklad aj čistenie strechy, ukončenie strechy, projekt na rekonštrukciu strechy a mnoho ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Predĺženie strechy domu Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa vám už do uší príbeh, ako si niekto objednal napríklad predĺženie strechy v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré boli zrealizované neodborne alebo ho realizátor ani nedokončil a už viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude zodpovedná za predĺženie strechy domu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo dostupného profesionála na predĺženie strechy domu v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  5/5 31 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam