Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o kvalitný poschodový dom na kľúč v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na malé poschodové domy na kľúč, poschodové domy na úzky pozemok, poschodové rodinné domy, resp. akékoľvek moderné poschodové domy na kľúč v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Poschodové domy na úzke pozemky, resp. akékoľvek moderné poschodové domy na kľúč v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách si vyžadujú profesionálny prístup, pretože akékoľvek pochybenie môže spôsobiť značné problémy a komplikácie. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Poschodové domy s terasou, ale aj akékoľvek iné poschodové domy na kľúč v Bratislave a okolí predstavujú iba časť z toho, čo ponúkame. Naše portfólio obsahuje napríklad aj podpivničené domy, domy s podkrovím a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Poschodové domy na kľúč Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad malý poschodový dom v tvare L v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol už na prvý pohľad nekvalitný, resp. sa ani nedokončil a realizátor tejto stavby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás v žiadnom prípade stať nemôže. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedať za poschodový dom bez átria na kľúč, poschodový rodinný dom, úzky pochodový dom na kľúč, ale aj poschodový dom s dvojgarážou (ako aj klasickou garážou), resp. akékoľvek poschodové domy na kľúč v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých, spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete zodpovedného, overeného a cenovo dostupného profesionála na malý poschodový dom v tvare L, resp. akýkoľvek poschodový dom na kľúč v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam