Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o profesionálne a spoľahlivé pílenie stromov v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na pilčícke práce v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Pílenie stromov na vlastnom pozemku (ale aj mimo neho) musí byť zrealizované na profesionálnej úrovni, pretože neodborný zásah v tejto oblasti môže vyústiť do veľmi vážnych problémov. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Pílenie stromu v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu, ktorú v našej ponuke nájdete. Ponúkame vám aj výrub stromov, opilovanie stromov či rizikové pílenie stromov a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  pílenie stromov Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa vám už do uší príbeh, ako si niekto objednal napríklad pílenie stromu motorovou pílou v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne, resp. sa ani nedokončilo a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S podobnou situáciou sa u nás rozhodne nestretnete. Nepodceňte voľbu profesionála, ktorý bude zodpovedný za realizáciu pílenia stromov na vlastnom pozemku (ale aj mimo neho) a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na pílenie stromov v Bratislave a okolí, resp. akékoľvek pilčícke práce vrátane pílenia stromu motorovou pílou? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 40 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam