Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Oprava WC (výmena WC)

Máte záujem o odbornú opravu WC v Bratislave a okolí? V tom prípade sa obráťte na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za prijateľné ceny. Spolupracujeme iba so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorých špecializáciou je okrem iného aj výmena WC dosky, oprava napúšťacieho ventilu na WC, oprava zabudovaného záchodu, resp. akákoľvek oprava záchodu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Oprava WC, výmena WC či výmena WC dosky v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná profesionálne a precízne, pretože odfláknutie týchto činností môže mať značne negatívne dôsledky. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Oprava pretekajúceho WC, resp. výmena WC v Bratislave a okolí (prípadne iba výmena plaváku na WC) nepredstavuje to jediné, čo u nás nájdete. Naše portfólio zahŕňa napríklad aj opravu vane, opravu bojleru, montáž ústredného kúrenia a mnoho ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  oprava WC Bratislava SpokojnýDomov

  Dostali sa vám už do uší príbehy, ako si niekto objednal napríklad opravu napúšťacieho ventilu na WC v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neprofesionálne alebo sa ani nedokončila a realizátor tejto opravy viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S nami toto zaručene nehrozí. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedný za výmenu WC dosky, opravu napúšťacieho ventilu na WC, opravu zabudovaného záchodu, opravu pretekajúceho WC, resp. akúkoľvek opravu záchodu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade vašej nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak by sa aj vám hodil odborník na opravu WC v Bratislave a okolí, prípadne výmenu WC alebo iba výmenu plaváku na WC za dostupnú cenu, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 33 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam