Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Oprava vane (oprava smaltu vo vani)

Máte záujem o spoľahlivú výmenu vane v kúpeľni, resp. opravu vane v Bratislave a okolí (prípadne opravu smaltu vo vani)? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi vykonávajúcimi okrem iného aj opravu laminátových vaní, opravu smaltovanej vane či opravu olejovej vane, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Oprava vane v Bratislave a okolí (prípadne výmena vane v kúpeľni, resp. oprava smaltu vo vani) musí byť vykonaná naozaj precízne, pretože jej odfláknutie môže mať negatívne dôsledky. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s profesionálmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Okrem opravy prasknutej akrylátovej vane, opravy laminátových vaní, opravy smaltovanej vane, opravy olejovej vane či opravy plastovej vane ponúkame aj ďalšie služby. V našom portfóliu nájdete napríklad aj opravu bojleru či sprchového kúta, ale aj výmenu radiátorov a ďalšie.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  oprava vane Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli príbeh, ako si niekto objednal napríklad výmenu tesnenia olejovej vane v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neprofesionálne, resp. sa vôbec nedokončila a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. S týmto sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude realizovať výmenu tesnenia olejovej vane, opravu prasknutej akrylátovej vane, opravu plastovej vane, opravu smaltu vo vani, resp. akúkoľvek opravu vane v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich profesionálnych a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte spoľahlivého a cenovo prijateľného odborníka na opravu vane v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  5/5 27 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam