Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Oprava strechy (renovácia strechy)

Hľadáte skúseného profesionála na obnovu strechy v Bratislave a okolí, resp. opravu strechy? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za rozumnú cenu. Spolupracujeme výhradne s overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na opravu zatekajúcej strechy, obnovu strechy bez demontáže, ale aj akúkoľvek renováciu strechy v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Oprava strechy, resp. obnova strechy v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť vykonaná dôsledne a spoľahlivo, pretože akékoľvek pochybenie môže vyústiť do závažných problémov a komplikácií. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Obnova strechy (bez demontáže) nepredstavuje jedinú službu, ktorú v našom portfóliu nájdete. Radi vám pomôžeme napríklad aj v prípade oplechovania strechy, montáže strechy a mnohých ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  oprava strechy Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa vám už dostal do uší príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad renováciu strechy v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne alebo sa nakoniec ani nedokončila a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte výber človeka, ktorý vám zrealizuje opravu zatekajúcej strechy, resp. akúkoľvek opravu strechy v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na renováciu strechy, resp. opravu strechy v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam