Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Oprava sprchového kúta (výmena)

Máte záujem o spoľahlivú opravu sprchového kúta v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž vieme zaručiť vysokú kvalitu za prijateľné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými, overenými a skúsenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na výmenu sprchového kúta v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Oprava sprchového kúta v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná naozaj dôsledne a zodpovedne, pretože jej prípadné podcenenie alebo odfláknutie môže mať negatívne dôsledky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Výmena sprchového kúta v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu, ktorú ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj opravu WC, čistenie odtokov, zapojenie umývačky alebo práčky a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  oprava sprchového kúta Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad opravu sprchového kúta v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola odfláknutá alebo sa vôbec nedokončila a realizátor tejto opravy viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Takáto situácia u nás rozhodne nenastane. Nepodceňte výber profesionála, ktorý bude zodpovedať za opravu sprchového kúta, prípadne výmenu sprchového kúta v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade vašej nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo dostupného odborníka na výmenu sprchového kúta v Bratislave a okolí, už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 34 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam