Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Prasknuté potrubie oprava

Máte záujem o spoľahlivú opravu prasknutého potrubia v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž vieme zaručiť vysokú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorí sa zameriavajú aj na opravu potrubia pod tlakom či opravu vodovodného potrubia v dome či byte, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Oprava prasknutého vodovodného potrubia v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť vykonaná naozaj poctivo, pretože jej neprofesionálna realizácia môže mať veľmi závažné dôsledky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Okrem opravy potrubia (pod tlakom) naše portfólio zahŕňa aj ďalšie služby, ako napríklad opravu WC splachovača, opravu vane, montáž centrálneho kúrenia a mnoho ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  prasknuté potrubie oprava Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad opravu vodovodného potrubia v dome v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola značne odfláknutá alebo nebola vôbec dokončená a realizátor tejto opravy viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Takáto situácia u nás zaručene nehrozí. Nepodceňte výber profesionála, ktorý bude zodpovedný za realizáciu opravy potrubia pod tlakom, opravy vodovodného potrubia v dome či byte, resp. akejkoľvek opravy prasknutého potrubia v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade vašej nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate zodpovedného a cenovo dostupného odborníka na opravu prasknutého vodovodného potrubia v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 21 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam