Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Hľadáte niekoho profesionálneho na opravu pračiek v Bratislave a okolí? Neváhajte a obráťte sa na nás. My vám totiž zaručíme vysokú kvalitu služieb za prijateľné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na opravu automatických pračiek, opravu programátora práčky, opravu dvierok na práčke, opravu bubna práčky, ale aj opravu ložiska práčky, resp. akúkoľvek opravu práčok v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Oprava práčky v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách si vyžaduje precízny a spoľahlivý prístup, pretože akékoľvek podcenenie môže vyústiť do negatívnych následkov. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Oprava pračiek v Bratislave a okolí nepredstavuje to jediné, čo v našej ponuke nájdete. Naša ponuka obsahuje napríklad aj opravu elektrospotrebičov ako takých, opravu kávovarov a mnohých ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Oprava pračiek Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o situácii, že si niekto objednal napríklad opravu práčok v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne alebo dokonca zostala nedokončená a jej realizátor viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za opravu automatických pračiek, opravu programátora práčky, opravu dvierok na práčke, opravu bubna práčky, ale aj opravu ložiska práčky, resp. akúkoľvek opravu práčky v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného profesionála na opravu pračiek v Bratislave o okolí ? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam