Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Oprava komína (oprava starého komína)

Máte záujem o spoľahlivú opravu komína v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi zameranými aj na opravu nadstrešnej časti komína, resp. opravu komína nad strechou, ale aj opravu murovaného komína či opravu starého komína v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Oprava (starého) komína v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná na profesionálnej úrovni, pretože jej prípadné odfláknutie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné a bohaté skúsenosti a prax. Oprava komína v Bratislave a okolí, resp. oprava starého komína v Bratislave a okolí nepredstavuje to jediné, čo v našom portfóliu služieb nájdete. Ponúkame vám napríklad aj čistenie komínov, vložkovanie komína a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  oprava komína Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o situácií, že si niekto objednal napríklad opravu murovaného komína v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne alebo sa vôbec nedokončila a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nemajte obavy. Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude realizovať opravu nadstrešnej časti komína, resp. opravu komína nad strechou, ale aj akúkoľvek opravu komína v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených, spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade vašej nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate niekoho zodpovedného a zároveň cenovo dostupného na opravu starého komína v Bratislave a okolí, viac už hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 37 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam