Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Omietka na strop (oprava omietky na strope)

Máte záujem o profesionálnu omietku na strop, resp. opravu omietky na strope v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme skutočnú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na omietku na strop v Bratislave, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Oprava omietky na strope v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná spoľahlivo a dôsledne, pretože jej prípadné odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Omietanie stropu v Bratislave a okolí nepredstavuje to jediné, čo v našej ponuke nájdete. Ponúkame vám napríklad aj stierkovanie stien, omietku na sadrokartón a mnoho iných služieb.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  omietka na strop Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa vám už do uší príbeh, ako si niekto objednal napríklad opravu omietky na strope v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola už na prvý pohľad odfláknutá alebo ju realizátor ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedný za stierkovanie stropu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo dostupného profesionála na omietku na strop v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 30 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam