Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Odvoz a likvidácia stavebného odpadu

Máte záujem o spoľahlivý odvoz stavebného odpadu v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme skutočnú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na likvidáciu stavebného odpadu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Odvoz stavebnej sute v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zrealizovaný na profesionálnej úrovni, pretože jeho odfláknutie môže vyvolať zbytočné komplikácie. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Odvoz sute predstavuje iba malú časť z toho, čo ponúkame. Naše portfólio zahŕňa napríklad aj odvoz starého nábytku, prepravné služby, upratovanie a mnoho ďalších služieb.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  odvoz stavebného odpadu Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa vám už dostal do uší príbeh, ako si niekto objednal napríklad odvoz stavebného odpadu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol už na prvý pohľad odfláknutý, resp. sa vôbec nedokončil a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. S týmto sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedať za odvoz stavebného odpadu v Bratislave, resp. aj následnú ekologickú likvidáciu stavebného odpadu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate niekoho spoľahlivého a cenovo dostupného na odvoz sute v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4/5 29 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam