Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Odvoz a likvidácia starého nábytku

Hľadáte niekoho spoľahlivého na odvoz starého nábytku v Bratislave a okolí? Tak sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú kvalitu za prijateľnú cenu. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorí sa špecializujú okrem iného aj na odvoz nábytku v Bratislave a okolí, ako aj následnú likvidáciu nábytku v zbernom dvore, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Odvoz a likvidácia starého nábytku v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť vykonaná na profesionálnej úrovni, pretože jej odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Okrem skutočnosti, že odvezieme starý nábytok v Bratislave a okolí, ponúkame aj ďalšie služby, ako napríklad vypratávanie pivníc, bytov a domov, kancelárií a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  odvoz starého nábytku Bratislava SpokojnýDomov

  Poznáte príbehy o tom, ako si niekto objednal napríklad odvoz nábytku na skládku v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol odfláknutý alebo ho realizátor ani nedokončil a viac už nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu dostal? Takáto situácia u nás zaručene nenastane. Nepodceňte výber osoby, ktorá vám zrealizuje odvoz nábytku v Bratislave a okolí, ako aj následnú ekologickú likvidáciu nábytku v Bratislave a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete zodpovedného a cenovo dostupného profesionála na odvoz starého nábytku v Bratislave a okolí, ako aj následnú likvidáciu starého nábytku, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  5/5 23 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam