Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o spoľahlivú montáž umývadla v Bratislave a okolí? Neváhajte a obráťte sa na nás. My vám totiž vieme zaručiť kvalitné služby za rozumné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými, overenými a skúsenými profesionálmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na montáž umývadla na stenu, resp. montáž umývadla na dosku, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Montáž umývadla v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zrealizovaná dôsledne, pretože akékoľvek odfláknutie alebo podcenenie môže zanechať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Montáž umývadla v Bratislave a okolí nepredstavuje to jediné, čo vám vieme ponúknuť. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade rekonštrukcie kúpeľne či WC, ale aj v prípade potreby vodoinštalatéra, murára, elektrikára a mnohých iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  montáž WC Bratislava SpokojnýDomov

  Stretli ste sa už so situáciou, že si niekto objednal napríklad montáž umývadla na stenu, resp. montáž umývadla na dosku v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne alebo dokonca zostala nedokončená a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedať za montáž umývadla v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte ihneď kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného odborníka na montáž umývadla na stenu v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 27 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam