Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o profesionálnu montáž strechy v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za prijateľné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi zameranými okrem iného aj na montáž strechy v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Montáž strechy v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná dôsledne a spoľahlivo, pretože jej odfláknutie môže mať výrazne negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Okrem montáže strechy v Bratislave a okolí zabezpečujeme aj mnoho iných služieb. V našom portfóliu nájdete napríklad aj rekonštrukciu strechy, zateplenie strechy a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  montáž strechy Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh, ako si niekto objednal napríklad montáž strechy v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne alebo sa ani nedokončila a realizátor viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás v žiadnom prípade stať nemôže. Nepodceňte výber profesionála, ktorý bude zodpovedať za montáž strechy v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate skúseného a cenovo dostupného odborníka na montáž strechy v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 37 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam