Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Moderný vidiecky dom na predaj (na kľúč)

Máte záujem o vintage dom, resp. moderný vidiecky dom na predaj v Bratislavskom kraji (na kľúč)? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi zameranými aj na vintage domy, resp. vidiecke domy (chalupy) na predaj v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Vidiecke domy na predaj (na kľúč) v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách si vyžadujú profesionálny prístup, pretože prípadné pochybenie môže spôsobiť zbytočné problémy a komplikácie. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Vidiecke domy (chalupy) na predaj v Bratislave a okolí nepredstavujú všetko, čo ponúkame. Sme vám k dispozícií napríklad aj v prípade záhradných domov, prenosných domov a iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Moderný vidiecky dom na predaj na kľúč Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad moderný vidiecky dom na predaj v Bratislavskom kraji (na kľúč), ktorý bol mimoriadne odfláknutý, resp. sa ani nedokončil a realizátor tohto domu viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás v žiadnom prípade stať nemôže. Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedať za vintage domy, resp. vidiecke domy na predaj (na kľúč) v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho overeného a cenovo dostupného na vintage dom, resp. moderný vidiecky dom na predaj v Bratislavskom kraji (na kľúč)? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  5/5 30 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam