Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o kvalitný bungalov na predaj v Bratislave, resp. moderný bungalov na kľúč v Bratislave a okolí? Neváhajte a obráťte sa na nás. My vám totiž zaručíme skutočnú kvalitu za prijateľné ceny. Spolupracujeme iba s overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na rodinné domy na kľúč bungalov, výstavbu bungalovov na kľúč, resp. moderné bungalovy na predaj v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Dom na kľúč bungalov, resp. top bungalovy na kľúč v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musia byť zrealizované pod vedením profesionála, pretože akékoľvek podcenenie alebo odfláknutie v tejto oblasti môže vyústiť do zbytočných problémov a komplikácií. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Nové bungalovy na predaj, resp. stavba bungalovu na kľúč v Bratislave a okolí nepredstavuje všetko, čo ponúkame. Naše portfólio obsahuje napríklad aj pasívne domy, murované domy a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Moderný bungalov na kľúč Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli o situácii, že si niekto objednal napríklad dom na kľúč bungalov, resp. rodinný dom bungalov na kľúč v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol už na pohľad odfláknutý alebo ho realizátor ani nedokončil a viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Toto sa u nás v žiadnom prípade stať nemôže. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedný za rodinné domy na kľúč bungalov, výstavbu bungalovov na kľúč, moderné bungalovy na predaj, resp. top bungalovy na kľúč v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých, skúsených a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo výhodného profesionála na moderný bungalov na predaj v Bratislave, resp. ideálny bungalov na kľúč v Bratislave a okolí, už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 38 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam