Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o (luxusný) mobilný dom na predaj v Bratislave a okolí? Neváhajte a obráťte sa na nás. My vám totiž zaručíme skutočnú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorých špecializáciou sú okrem iného aj mobilné domy na Slovensku, resp. mobilné domy vyrobené na Slovensku na kľúč, ale aj akékoľvek iné mobilné domy na kľúč v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Mobilné domy na predaj, resp. mobilné domy na kľúč v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách si vyžadujú profesionálny prístup, pretože akékoľvek pochybenie môže vyústiť do veľmi negatívnych dôsledkov. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Mobilné domy v Bratislave a okolí (mobilné domy na predaj na kľúč) nepredstavujú to jediné, čo svojim zákazníkom ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj pasívne domy, nízkoenergetické domy a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Mobilné domy na kľúč Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli o situácii, že si niekto objednal napríklad (luxusný) mobilný dom na predaj (na kľúč) v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol už na prvý pohľad zrealizovaný neodborne, resp. sa vôbec nedokončil a realizátor tohto domu viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Takýto scenár u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za mobilné domy na Slovensku, resp. mobilné domy vyrobené na Slovensku na kľúč, ale aj akékoľvek iné mobilné domy na kľúč v Bratislave a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho skúseného a cenovo dostupného na (luxusný) mobilný dom na predaj v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 38 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam