Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Menšie sťahovanie

Máte záujem o menšie sťahovanie v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupnú cenu. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Menšie sťahovanie v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť zorganizované, ako aj vykonané spoľahlivo, pretože akékoľvek pochybenie v tejto oblasti môže vyústiť do zbytočných problémov a komplikácií. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Menšie sťahovanie v Bratislave a okolí sme pre vás doplnili aj o ďalšie služby, ako napríklad kompletné sťahovanie bytov, rodinných domov, ale aj firiem, kancelárií či nábytku.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  menšie sťahovanie Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o situáciách, že si niekto objednal napríklad menšie sťahovanie v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo zjavne odfláknuté alebo zostalo nedokončené a realizátor tohto sťahovania viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Buďte pokojný. S podobnou situáciou sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte voľbu toho, kto bude niesť zodpovednosť za menšie sťahovanie v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených, profesionálnych a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate cenovo výhodného odborníka na menšie sťahovanie v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  5/5 26 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam