Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Medzinárodná preprava (tovaru)

Máte záujem o profesionálnu medzinárodnú prepravu (tovaru) v rámci EÚ (medzinárodnú cestnú dopravu)? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za prijateľnú cenu. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorých špecializáciou je okrem iného aj medzinárodná doprava (do 3,5t) v rámci EÚ, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Medzinárodná preprava (do 3,5t) v rámci EÚ musí byť zorganizovaná, ako aj vykonaná precízne a spoľahlivo, pretože jej prípadné odfláknutie alebo podcenenie môže vyvolať zbytočné komplikácie. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Medzinárodná preprava (tovaru) v rámci EÚ (medzinárodná cestná doprava) ani zďaleka nepredstavuje to jediné, čo vám vieme ponúknuť. Naše portfólio obsahuje napríklad aj nákladné taxi, medzinárodné sťahovanie, ale aj prepravu v rámci Slovenska.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  medzinárodná preprava tovaru SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad medzinárodnú dopravu (do 3,5t) v rámci EÚ, ktorá bola už na prvý pohľad vykonaná neodborne, resp. sa ani neuskutočnila a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nemajte obavy. Toto je u nás nemožné. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedať za realizáciu medzinárodnej prepravy (do 3,5t) v rámci EÚ a zvoľte istotu v podobe našich skúsených, spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na medzinárodnú prepravu (tovaru) v rámci EÚ? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4/5 22 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam