Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Mini bungalov (malý bungalov na kľúč)

Máte záujem o útulný a kvalitný mini bungalov na kľúč v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za rozumnú cenu. Spolupracujeme výhradne s overenými, skúsenými a zodpovednými dodávateľmi zameranými aj na bungalov na malý pozemok, malé rodinné bungalovy, resp. akýkoľvek malý bungalov na kľúč v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Malé bungalovy na kľúč v Bratislave, ale aj iných mestách si vyžadujú profesionálny prístup, pretože akékoľvek podcenenie môže vyústiť do zbytočných problémov a komplikácií. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Malý bungalov na kľúč v Bratislave a okolí nepredstavuje to jediné, čo v našom portfóliu nájdete. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade murovaných domov, podpivničených domov a mnohých ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Malý bungalov na kľúč Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa vám už dostal do uší príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad mini bungalov na kľúč v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol skutočne odfláknutý alebo sa nakoniec ani nedokončil a realizátor tohto domu viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte výber človeka, ktorý vám zrealizuje bungalov na malý pozemok, malé rodinné bungalovy, resp. akýkoľvek malý bungalov na kľúč v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete zodpovedného, overeného a cenovo dostupného odborníka na mini bungalov na kľúč v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 20 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam