Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Malá kuchyňa (malé kuchyne v byte či dome)

Máte záujem o modernú a kvalitnú malú kuchyňu na mieru v Bratislave a okolí? Neváhajte a obráťte sa na nás. My vám totiž zaručíme skutočnú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme výhradne s overenými, zodpovednými a skúsenými dodávateľmi zameranými okrem iného aj na malé úzke kuchyne, malé kuchyne v byte či dome, ale aj mini kuchyne v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Malá kuchyňa na mieru v Bratislave a okolí musí byť zrealizovaná pod vedením skutočného profesionála, pretože akékoľvek podcenenie môže vyústiť do negatívnych následkov. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Kuchyne do malého bytu, resp. malá kuchyňa v byte či dome nepredstavuje to jediné, čo svojim zákazníkom ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj murované kuchyne, drevené kuchyne, vintage kuchyne a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Malé kuchyne na mieru Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli o situácii, že si niekto objednal napríklad malú kuchyňu na mieru v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola už na pohľad nekvalitná, resp. sa vôbec nedokončila a realizátor tejto kuchyne viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Takýto scenár u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za malé úzke kuchyne, malé kuchyne v byte či dome, resp. mini kuchyne alebo akékoľvek malé kuchyne na mieru v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného odborníka na malé kuchyne na mieru, resp. kuchyne do malého bytu v Bratislave a okolí (ale aj domu či inej nehnuteľnosti)? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4/5 27 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam