Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o kvalitnú a modernú lamelovú bránu v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi zameranými okrem iného aj na lamelové brány v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Lamelová brána v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zhotovená, ako aj nainštalovaná precízne a dôsledne, pretože akékoľvek podcenenie či pochybenie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Lamelové brány v Bratislave a okolí ani zďaleka nepredstavujú to jediné, čo ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj stavbu plotov, montáž brány, ale aj komplexné rekonštrukcie alebo kladenie zámkovej dlažby.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  lamelové brány Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad lamelovú bránu v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré boli už na pohľad nekvalitné, resp. nesprávne namontované a realizátor týchto brán viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás stať v žiadnom prípade nemôže. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedať za predaj a následnú montáž lamelových brán v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých, spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak je kvalitná a cenovo rozumná lamelová brána v Bratislave a okolí presne to, čo zháňate, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 26 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam