Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Kominár

Máte záujem o služby profesionálneho a spoľahlivého kominára v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými, overenými a skúsenými dodávateľmi, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Kominári v Bratislave, ale aj iných mestách na seba preberajú značnú zodpovednosť, pretože odfláknutá práca v tejto oblasti môže mať značne negatívne dôsledky. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Naše služby kominára v Bratislave zahŕňajú všetky činnosti, ktoré sú úzko prepojené so starostlivosťou o komín. V našom portfóliu preto nájdete napríklad aj revízie komínov, čistenie komínov, opravu starého komína a mnoho ďalších.

Dostal sa k vám už príbeh o tom, ako si niekto objednal služby kominára v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré boli vykonané neprofesionálne, resp. sa vôbec nedokončili a realizátor týchto služieb viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nemajte obavy. S nami sa toto zaručene nestane. Nepodceňte voľbu kominára v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

Hľadáte zodpovedného, skúseného a cenovo dostupného kominára v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

kominár Bratislava SpokojnýDomov

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam