Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o spoľahlivú izoláciu základov v Bratislave a okolí? Tak sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme iba s overenými, skúsenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na tepelnú izoláciu základov (novostavby) v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Izolácia základov v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná na profesionálnej úrovni, pretože jej podcenenie alebo odfláknutie môže zanechať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. (Tepelná) izolácia základov v Bratislave a okolí nepredstavuje všetko, čo vám vieme ponúknuť. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade izolácie strechy, podlahy, stropu a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  tepelná izolácia základov Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako si niekto objednal napríklad izoláciu základov novostavby v Bratislave a okolí, ktorá bola vykonaná absolútne neodborne alebo ju realizátor ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Tohto sa u nás rozhodne obávať nemusíte. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude realizovať (tepelnú) izoláciu základov v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na izoláciu základov v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 42 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam