Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Izolácia základov (starého) domu a bytu

Máte záujem o profesionálnu izoláciu základov (starého) domu v Bratislave a okolí (ale aj bytu)? Tak sa neváhajte obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupnú cenu. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na izoláciu základov rodinného domu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Izolácia základov (staršieho) domu, ale aj bytu musí byť vykonaná precízne a spoľahlivo, pretože jej prípadné podcenenie alebo odfláknutie môže vyústiť do negatívnych následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Izolácia základov (starého) domu v Bratislave a okolí predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré v našej ponuke nájdete. Ponúkame vám napríklad aj izoláciu podlahy, stropu, pivnice a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  izolácia základov starého domu Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako si niekto objednal napríklad izoláciu základov rodinného domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola odfláknutá alebo sa vôbec nedokončila a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude zodpovedať za izoláciu základov rodinného domu, izoláciu základov staršieho domu alebo bytu a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých, poctivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného profesionála na izoláciu základov (starého) domu v Bratislave o okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 26 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam