Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o odbornú a spoľahlivú izoláciu stropu v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na izoláciu stropu zvnútra či tepelnú izoláciu stropu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Izolácia stropu zvnútra (ale aj zvonka) musí byť vykonaná mimoriadne precízne, pretože jej podcenenie alebo odfláknutie môže vyústiť do veľmi negatívnych následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. (Tepelná) izolácia stropu v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu, ktorú ponúkame. V našej ponuke nájdete napríklad aj izoláciu strechy, balkóna, podlahy a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  tepelná izolácia stropu Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa vám už do uší príbeh, ako si niekto objednal napríklad izoláciu stropu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne alebo sa ani nedokončila a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Buďte bez obáv, pretože toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedný za realizáciu izolácie stropu zvnútra (ale aj zvonka) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Máte záujem o profesionálnu a cenovo dostupnú (tepelnú) izoláciu stropu v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 36 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam