Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o profesionálnu a spoľahlivú izoláciu strechy v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne s overenými, skúsenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na tepelnú izoláciu strechy penou, resp. akékoľvek izolácie striech v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Strešná izolácia v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť a vykonaná dôkladne, pretože jej prípadné podcenenie či odfláknutie môže vyústiť do veľmi negatívnych dôsledkov. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Izolácia striech v Bratislave a okolí ani zďaleka nepredstavuje to jediné, čo svojim zákazníkom ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj izoláciu podlahy, kúpeľne či stropu, ale aj komplexné rekonštrukčné práce a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  tepelná izolácia strechy Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbehy o tom, ako si niekto objednal napríklad tepelnú izoláciu na strechu v Bratislave a okolí, ktorá bola vykonaná neodborne alebo ju realizátor ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S ničím podobným sa u nás nestretnete. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude realizovať izoláciu strechy penou, resp. akúkoľvek strešnú izoláciu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného odborníka na (tepelnú) izoláciu strechy v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 40 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam