Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Izolácia komína (okolo komína)

Máte záujem o odbornú protipožiarnu izoláciu okolo komína v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za prijateľnú cenu. Spolupracujeme iba so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na izoláciu komína nad strechou, resp. akúkoľvek komínovú izoláciu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Izolácia komínovej rúry v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná poctivo a kvalitne, pretože jej odfláknutie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Nehorľavá izolácia okolo komína v Bratislave a okolí predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré v našej ponuke nájdete. Pomôžeme vám napríklad aj s izoláciou strechy, stropu, podlahy, ale aj s komplexnými rekonštrukčnými prácami, maľovaním či sťahovaním.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  protipožiarna izolácia okolo komína Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa vám už do uší príbeh, ako si niekto objednal napríklad izoláciu komínovej rúry v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola viditeľne odfláknutá alebo sa vôbec nedokončila a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nič podobné u nás nehrozí. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude zodpovedať za izoláciu komína nad strechou, resp. nehorľavú izoláciu okolo komína v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na izoláciu komína v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4/5 24 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam