Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

(Vonkajšia) izolácia domu a bytu

Máte záujem o profesionálne vykonanú izoláciu domu v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme skutočnú kvalitu za prijateľné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na izolácie okolo domu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. (Vonkajšia) izolácia domu v Bratislave a okolí (ale aj bytu) musí byť zrealizovaná spoľahlivo a dôsledne, pretože akékoľvek podcenenie alebo odfláknutie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Izolácia okolo domu v Bratislave a okolí predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré ponúkame. V našom portfóliu sa nachádzajú napríklad aj komplexné rekonštrukčné práce, ako aj služby murára, elektrikára a mnoho ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  vonkajšia izolácia domu Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad izoláciu okolo domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorú realizátor viditeľne odflákol alebo ju ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Buďte bez obáv. Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedať za realizáciu vnútornej či vonkajšej izolácie domu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na (vonkajšiu) izoláciu domu v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  5/5 25 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam