Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Interiérový architekt

Hodil by sa aj vám spoľahlivý interiérový architekt v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za skutočne výhodné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Architekt interiéru v Bratislave, ale aj iných mestách na seba preberá značnú zodpovednosť, čo si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Služby interiérového architekta v Bratislave a okolí ani zďaleka nepredstavujú to jediné, čo v našej ponuke nájdete. Ponúkame vám napríklad aj služby záhradného architekta, stavebného architekta a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Interiérový architekt Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o tom, že niekto potreboval služby architekta interiéru v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), no nakoniec bola jeho práca vykonaná neodborne alebo ju ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S týmto sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte voľbu interiérového architekta v Bratislave a okolí a zvoľte si istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte skúseného, zodpovedného a cenovo výhodného architekta interiéru v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 33 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam