Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Havarijná služba (poruchová služba)

Máte záujem o spoľahlivú havarijnú službu v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za prijateľnú cenu. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na poruchovú službu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Havarijná služba v Bratislave, ale aj iných mestách na seba preberá značnú zodpovednosť a jej služby musia byť vykonané na profesionálnej úrovni. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Poruchová služba v Bratislave a okolí predstavuje iba malú časť z nášho portfólia. Ponúkame vám napríklad aj montáž plávajúcej podlahy, montáž zásteny v kuchyni a mnoho iných.

Počuli ste už o situácii, že si niekto objednal napríklad havarijnú službu v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá svoju prácu vyslovene odflákla alebo zostala nedokončená a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nemajte obavy. Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte voľbu toho, kto bude zodpovedný za poruchovú službu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

Hľadáte skúsenú a cenovo dostupnú havarijnú službu v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí nám zavolať na telefónne číslo 0915 221 750 a čo najskôr váš problém vyriešime.

havarijná služba Bratislava SpokojnýDomov

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam