Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Energeticky pasívny dom na kľúč

Máte záujem o moderný energeticky pasívny dom na kľúč v Bratislave a okolí? Tak sa neváhajte obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za výhodné ceny. Spolupracujeme výhradne s overenými, zodpovednými a skúsenými dodávateľmi, ktorých špecializáciou sú okrem iného aj pasívne rodinné domy na kľúč, resp. akékoľvek pasívne domy na kľúč v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Stavba pasívneho domu na kľúč v Bratislave a okolí musí byť zrealizovaná dôsledne a spoľahlivo, pretože jej podcenenie alebo odfláknutie môže vyústiť do závažných následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Energeticky pasívny dom na kľúč v Bratislave a okolí nepredstavuje to jediné, čo v našej ponuke nájdete. Ponúkame vám napríklad aj bungalovy na kľúč, fínske domy a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Energeticky pasívny dom na kľúč Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh, ako si niekto objednal napríklad energeticky pasívny dom na kľúč v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol vyslovene nekvalitný, resp. sa vôbec nedokončil a jeho realizátor viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S nami nič podobné nezažijete. Nepodceňte voľbu profesionála, ktorý bude zodpovedný za stavbu pasívneho domu na kľúč v Bratislave a okolí a zvoľte si istotu v podobe našich poctivých a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného odborníka na pasívne rodinné domy na kľúč, resp. akékoľvek pasívne domy na kľúč v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach realizácie a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 37 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam