Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Nová elektroinštalácia v byte

Máte záujem o profesionálnu elektroinštaláciu bytu v Bratislave a okolí? V tom prípade neváhajte a obráťte sa na nás. My vám totiž zaručíme vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi zameranými okrem iného aj na bytovú elektroinštaláciu, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Nová elektroinštalácia v byte v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť vykonaná zodpovedne a precízne, pretože jej prípadné odfláknutie môže mať skutočne negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Elektroinštalácia bytu v Bratislave a okolí nepredstavuje to jediné, čo vám vieme ponúknuť. Naše portfólio zahŕňa napríklad aj zapojenie prepäťovej ochrany, montáž svietidiel, bleskozvodu, zapojenie zásuviek, ističov a podobne.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  bytová elektroinštalácia Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbehy, ako si niekto objednal napríklad novú elektroinštaláciu v byte v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá sa nedokončila, resp. bola odfláknutá a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S týmto sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude niesť zodpovednosť za vašu elektroinštaláciu bytu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak je spoľahlivá a cenovo prijateľná bytová elektroinštalácia v Bratislave a okolí to, čo potrebujete, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 29 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam