Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Ekologické domy na kľúč (eko dom)

Máte záujem o moderný a úsporný ekologický dom na kľuč, resp. eko dom na kľúč v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za prijateľné ceny. Spolupracujeme výhradne s overenými, skúsenými a zodpovednými dodávateľmi zameranými okrem iného aj na ekologické domy z hliny, ekologické domy zo slamy, ale aj mini eko domy pre mladých, resp. akékoľvek ekologické rodinné domy na kľúč v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. ECO dom, resp. stavba eko domu na kľúč v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť zrealizovaná na profesionálnej úrovni, pretože akékoľvek pochybenie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. ECO domy, resp. ekologické domy na kľúč v Bratislave a okolí predstavujú iba malú časť z našej ponuky. Ponúkame vám napríklad aj záhradné domy, vidiecke domy a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Ekologické domy na kľúč Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o situácii, že si niekto objednal napríklad ECO domov, resp. eko dom na kľúč v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol evidentne odfláknutý alebo dokonca zostal nedokončený a realizátor tejto stavby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nemajte obavy. Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte voľbu toho, kto bude zodpovedný za ekologické domy z hliny, ekologické domy zo slamy, ale aj mini eko domy na predaj, resp. akékoľvek ekologické domy na kľúč v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného odborníka na ECO domy, alebo inými slovami aj ekologické domy na kľúč v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam