Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Drevené vonkajšie žalúzie

Máte záujem o kvalitné a moderné drevené vonkajšie žalúzie v Bratislave a okolí? Obráťte sa na nás. My vám totiž vieme zaručiť skutočnú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme iba so skúsenými, overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na vonkajšie drevené žalúzie v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Drevené vonkajšie žalúzie v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách si vyžadujú profesionálny prístup, pretože ich prípadné podcenenie alebo odfláknutie (či už výroby alebo montáže) môže mať značne negatívne následky. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Vonkajšie drevené žalúzie v Bratislave nie sú tým jediným, čo svojim zákazníkom ponúkame. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade slnečníka na terasu, montáže žalúzií a ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Drevené žalúzie vonkajšie Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli o tom, že si niekto objednal napríklad drevené vonkajšie žalúzie v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré boli vyslovene nekvalitné, resp. nesprávne nainštalované a ich realizátor viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Tohto sa u nás obávať zaručene nemusíte. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedať za vonkajšie drevené žalúzie v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na drevené vonkajšie žalúzie v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 23 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam