Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Dom do L (dom v tvare L na kľúč)

Máte záujem o moderný a kvalitný rodinný dom v tvare L, resp. dom do L na kľúč v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za rozumnú cenu. Spolupracujeme výhradne s overenými, skúsenými a zodpovednými dodávateľmi zameranými aj na rodinné domy do L na kľúč, resp. akékoľvek domy tvaru L na kľúč v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Dom v tvare L, resp. rodinný dom do L na kľúč v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť zrealizovaný dôsledne a spoľahlivo, pretože akékoľvek pochybenie môže vyústiť do zbytočných problémov a komplikácií. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Domy tvaru L, resp. rodinné domy do tvaru L na kľúč v Bratislave a okolí nepredstavujú to jediné v našom portfóliu. Neváhajte sa na nás obrátiť napríklad aj v prípade átriového domu, amerického domu a mnohých ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Dom do L na kľúč Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa vám už dostal do uší príbeh o tom, ako si niekto objednal dom typu L, resp. dom do L na kľúč v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol vykonaný neodborne alebo sa nakoniec ani nedokončil a realizátor tohto domu viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Nemajte obavy, pretože toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedať za rodinné domy do L na kľúč, resp. akékoľvek rodinné domy v tvare L na kľúč v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete niekoho zodpovedného a cenovo prijateľného na dom do L, resp. dom v tvare L na kľúč v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4/5 30 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam