Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Čistenie odtokov

Máte záujem o spoľahlivé čistenie odtokov v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupnú cenu. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi vykonávajúcimi okrem iného aj čistenie odtoku vane v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Čistenie odtokov v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonané skutočne precízne, pretože akékoľvek podcenenie alebo odfláknutie môže mať veľmi negatívne následky. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s profesionálmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Okrem čistenia odtokov v Bratislave a okolí vám vieme pomôcť aj s ďalšími službami, ako napríklad s opravou vane, WC, bojleru, opravou sprchového kúta a mnohými inými.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  čistenie odtokov Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako si niekto objednal napríklad čistenie odtoku vane v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo evidentne odfláknuté, resp. sa ani nedokončilo a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude zodpovedný za čistenie odtokov v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte zodpovedného a cenovo dostupného odborníka na čistenie odtoku vane v Bratislave a okolí (alebo akéhokoľvek iného odtoku)? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  5/5 31 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam