Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Čistenie komínov

Máte záujem o spoľahlivé čistenie komínov v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž vieme zaručiť vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na čistenie komínov v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Čistenie komínov v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonané skutočne dôsledne, pretože jeho prípadné odfláknutie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Čistenie komína v Bratislave a okolí však nepredstavuje to jediné, čo vám vieme ponúknuť. Naše portfólio služieb zahŕňa napríklad aj opravu starého komína, vložkovanie komína a mnoho iných služieb.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  čistenie komínov Bratislava SpokojnýDomov

  Dostali sa k vám už príbehy o tom, ako si niekto objednal napríklad čistenie komína v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne, resp. sa ani nedokončilo a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nemajte obavy. S týmto sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude zodpovedať za čistenie komína v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade vašej nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete niekoho zodpovedného, no zároveň cenovo dostupného na čistenie komínov v Bratislave a okolí, už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 33 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam