Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Chodník okolo domu (chodníky k domu)

Máte záujem o kvalitný prístupový chodník k domu v Bratislave a okolí, resp. chodník okolo domu? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme skutočnú kvalitu za výhodné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na chodníky okolo domu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Chodníky okolo domu v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musia byť postavené na profesionálnej úrovni, pretože akékoľvek odfláknutie či podcenenie môže zanechať negatívne dôsledky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Chodníky k domu v Bratislave a okolí nepredstavujú našu jedinú službu. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj s kladením zámkovej dlažby, obrubníkov, ale aj s úpravou terénu či odvodnením pozemku.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  chodník okolo domu Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako si niekto objednal napríklad prístupový chodník k domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol už na pohľad odfláknutý alebo dokonca nebol dokončený vôbec a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Toto u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte voľbu odborníka, ktorý bude zodpovedať za chodníky okolo domu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na chodník okolo domu v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 40 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam