Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Bytový architekt

Máte záujem o odborné a spoľahlivé služby bytového architekta v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za skutočne výhodné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Bytoví architekti v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách na seba preberajú určitú zodpovednosť, čo si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Služby bytového architekta v Bratislave a okolí predstavujú iba časť z toho, čo v našom portfóliu nájdete. Neváhajte sa na nás obrátiť napríklad aj v prípade potreby stavebného architekta, záhradného architekta a iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Bytový architekt Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako niekto potreboval služby bytového architekta v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), no jeho práca bola viditeľne odfláknutá alebo ju dokonca ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S týmto sa u nás v žiadnom prípade nestretnete. Nepodceňte voľbu bytových architektov v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov, za ktorých ručíme a preberáme plnú zodpovednosť. V prípade nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte profesionálneho a cenovo výhodného bytového architekta v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4/5 25 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam