Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Búranie domu (búranie časti domu)

Máte záujem o spoľahlivé búranie domu v Bratislave a okolí? Neváhajte a obráťte sa na nás. Zaručíme vám profesionálny prístup, vysokú kvalitu a rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na búranie časti domu či búranie starého domu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Búranie domu v Bratislave a okolí (ako aj kompletná demolácia domu) musí byť vykonané precízne a odborne, pretože jeho prípadné odfláknutie alebo podcenenie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Demolácia (starého) domu v Bratislave a okolí predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré v našej ponuke nájdete. Ponúkame vám napríklad aj búranie komína, búranie nosnej priečky a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  búranie domu Bratislava SpokojnýDomov

  Poznáte tie príbehy, ako si niekto objednal napríklad búranie starého domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo výrazne odfláknuté alebo nebolo dokončené vôbec a realizátor týchto búracích prác viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude niesť zodpovednosť za realizáciu búrania starého domu alebo búrania časti domu v Bratislave a okolí (ako aj kompletnú demoláciu domu) a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete zodpovedného a zároveň cenovo dostupného odborníka na demoláciu starého domu, resp. akékoľvek búranie domu v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 27 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam