Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Ako to funguje

Spokojnydomov.sk funguje na rovnakom princípe, ako akékoľvek iné webové stránky ponúkajúce produkty a služby na internete. Jediným rozdielom je skutočnosť, že realizáciu rôznych služieb v ponuke vykonávajú rôzni dodávatelia a preto je nutné kontaktovať priamo dodávateľa služby, o ktorú máte záujem.

1.

Jednoducho nájdite službu, ktorá vás zaujíma a na podstránke danej služby vyplňte kontaktný formulár, resp. zavolajte priamo dodávateľovi na uvedené telefónne číslo.

2.

Následná komunikácia prebieha priamo s dodávateľom danej služby, ktorý vám poskytne požadované informácie, realizuje obhliadku a samozrejme pripraví nezáväznú cenovú ponuku.

3.

Spokojnydomov.sk do tejto komunikácie nijako nezasahuje a napriek tomu, že sme všetkých dodávateľov vyberali veľmi kriticky, sme vám k dispozícií pre korektné riešenie prípadnej nespokojnosti.

0
počet realizovaných dopytov
0 /10
priemerné hodnotenie
0
počet dodávateľov

Čo o nás napísali?

Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

Rasťo

Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

Milan a Katka

Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

Adam

Máte otázky? Kontaktuje nás!